skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Fio banka

Některé banky na našem trhu působí už dlouhou dobu, jiné jsou k dispozici lidem jen krátký čas. Dlouhou historií se nemůže pochlubit Fio banka, přesto už je mezi lidmi velmi oblíbená.

O Fio bance

Fio banka navazuje na sedmnáctiletou historii finanční skupiny Fio. Jde o český subjekt, který nabízí své produkty a služby po celé České republice. Fio banka poskytuje tradiční bankovní služby, ale také se zaměřuje na zprostředkování obchodů s cennými papíry.

Fio banka i přes své krátké působení je velmi rozšířená, a to díky své cenové politice, výhodným podmínkám a transparentnosti. Nabízí stejné podmínky pro fyzické osoby i podnikatele. Díky tomu získala Fio banka ocenění Zlatý měšec 2011 za nejlepší finanční instituci ve dvou kategoriích. Jsou jimi Banky a družstevní záložny a Obchodníci s cennými papíry.

Další ocenění získala Fio banka v soutěži Zlatá koruna, kde získala první místo v kategorii Účty a Podnikatelské účty a v anketě Broker roku získala ocenění jako nejlepší český obchodník s cennými papíry.

Produkty Fio banky

U Fio banky si můžete zřídit běžný účet, ale máte možnosti i spořicích a termínovaných účtů, můžete provádět platební styky, používat platebních karet či využít úvěru. Produkty a služby jsou zaměřené na fyzické osoby i podniky, kteří nejvíce produkty Fio banky oceňují.

Mezi hlavní výhody produktů Fio banky patří fakt, že zastává strategii nulových poplatků za standardní služby. Snaží se také o individuální přístup ke každému klientovi.

 

Kód banky: 2010
SWIFT: CEKOCZPP
Adresa: V Celnici 10, 117 21 Praha 1
Telefon: +420 800 100 339
Telefon: +420 224 346 111
E-mail: fio@fio.cz
Pobočky a bankomaty: Pobočky, bankomaty
Web: www.fio.cz

 

Back To Top