skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Citibank

Máte svou oblíbenou banku, nebo teprve hledáte finanční ústav, který by vám plně vyhovoval? Pojďme si přiblížit Citibank.

O Citibank

Citibank pochází z Irska. Banka byla založená roku 1965. Její hlavní sídlo je v Dublinu. Roku 2008 se stala dceřiná společnost Citibank pobočkou akciové společnosti.

Kromě České republiky a místa svého vzniku (v Irsku) působí Citibank i v dalších zemích světa. Banka má reference v podobě více než 200 milionů soukromých a podnikových klientů.

Citibank se zaměřuje na kompletní bankovnictví. V České republice působí už šestnáct let a má více než 1000 zaměstnanců.

Společnost sídlí v Praze 5. Citibank si zakládá na propracovaném know-how a profesionálech, které dokáží připravovat produkty na úrovni. Cílem Citibank je poskytovat dlouhodobě produkty vysoké kvality, které přimějí klienty, aby se na produkty a služby Citibank obraceli opakovaně.

Produkty Citibank

U Citibank najdete všechny klasické produkty, které jsou většinou bank poskytované. Patří mezi ně účty, spořící produkty, kreditní karty, různé půjčky, možnosti investic, ale i produkty z oblasti pojišťovnictví.

Kromě klasických produktů se zaměřuje i na další produkty v podobě treasurů, custodů atd.

Mezi nejoblíbenější produkty Citibank patří Citi konto, Citigold či CitiProfession. Využívané jsou i mnohé další produkty. Snaží se své produkty nastolovat tak, aby plně vyhovovaly požadavkům klientů.

U Citibank si můžete zřídit i internetové bankovnictví, jehož prostřednictvím můžete ovládat své finance a mít o nich neustálý přehled. Internetové bankovnictví Citibank je pečlivě zabezpečené a nemusíte se bát úniku dat či dokonce peněz.

 

Kód banky: 2600
SWIFT: CITICZPXXXX
Adresa: Bucharova 2641/14, 158 02 Praha 5- Stodůlky
Telefon: +420 233 061 111
E-mail: zakaznicky.servis@citi.com
Pobočky a bankomaty: Pobočky, bankomaty:
Web: www.citibank.cz
Back To Top