skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

AlertPay

V poslední době se velmi rozšiřují internetové peněženky. To je dáno tím, že lidé si velmi oblíbili nakupování přes internet a internetové peněženky tyto platby usnadňují. Jsou rychlé, jednoduché a efektivní. Máme mnoho různých internetových peněženek a mezi ně patří i AlertPay.

O AlertPay

AlertPay představuje internetový platební systém. Tato internetová peněženka byla založená roku 2004 bratry Firoz a Ferha Patel. Platební systém byl založený v Montrealu, Quebek.

Zpočátku šlo o malou společnost, která se však velmi rychle rozšířila. V současné době má více než šest milionů členů a působí v 190 zemích. Můžete si AlertPay založit v dvaceti dvou měnách včetně české koruny.

S AlertPay máte možnost získat e-peněženky, výběry na kreditní karty a AlertPay předplacenou kartu pro online výdaje.

AlertPay dostalo prestižní ocenění za vynikající výsledky v oblasti spotřebního zboží. Platební systém vždy pečlivě dodržuje předpisy pro finanční operace.

Založení AlertPay účtu je velmi jednoduché a zvládnete to během malé chvíle. Stačí otevřít oficiální stránku AlertPay, kliknout v pravém horním rohu na „Sig up“ a po otevření příslušné internetové stránky vyplníte potřebné údaje a potvrdíte je tlačítkem „GET STARTED“.

Účet na AlertPay máte aktivní, aniž byste ho museli mít verifikovaný. Verifikace je nutná v případě investic. Bojíte se o bezpečnost svého bankovního účtu? Pro jistotu si můžete zadat v bance či prostřednictvím internetového bankovnictví zákaz plateb přes internet. Případný zloděj si nebude moci z vašeho bankovního účtu nic poslat.

Najděte si i vy elektronickou peněženku, která vám bude vyhovovat nejvíce. S AlertPay má zkušenosti mnoho uživatelů. Rozšíříte i vy jejich řady?

Back To Top