skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Komerční banka

Komerční banka patří mezi nejznámější a nejoblíbenější banky u nás. Nabízí mnoho produktů a má širokou klientelu.

O komerční bance

Komerční banka, a.s. představuje mateřskou společnost Skupiny KB. Je součástí silné mezinárodní skupiny Société Generalé. Jde o významnou bankovní instituci, a to nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Komerční banka má přes milion a půl klientů, kteří mohou využívat služby KB prostřednictvím cca 400 poboček a 700 bankomatů. Pobočky a bankomaty Komerční banky najdete po celé České republice. Komerční banka má i specializovaná business centra určená podnikům.

Obsluha korporátní klienty KB je rozdělená na dvě skupiny podle ročního obratu. Společnosti mající obrat od 60 do 1 500 mil. Kč tvoří jednu skupinu a druhá skupina se týká korporátních klientů s vyšším obratem. Ty mají centrum v Praze, Brně a v Bratislavě.

Produkty komerční banky

Komerční banka je univerzální bankou. To znamená, že se zaměřuje na velkou skupinu produktů, a to jak pro lidi, tak pro firmy. KB se zaměřuje na oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví.

Z produktů pro občany to jsou např. kreditní karta, pojištění auta, bankovní šeky, výběr hotovosti, cestovní pojištění, cestovní šeky, dětská konta, dětská životní pojištění, elektronické karty, hypotéky, podílové fondy, garantované vklady, spořící konta, půjčky a mnohé další produkty.

Širokou škálu nejrůznějších produktů nabízí i KB pro podniky. Má pro ně nejrůznější účty a možnosti plateb, fondy EU, zhodnocení financí, pojištění, zajištění rizika, služby pro obchod a export atd.

Každý klient, ať už jsou jeho nároky jakékoliv, si v nabídce Komerční banky najde produkt, který ho osloví.

Kód banky: 0100
SWIFT: KOMBCZPP
Adresa: Na Příkopě 33, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839,
Telefon: +420 800 111 055
Telefon: +420 955 559 550
E-mail: mojebanka@kb.cz
Pobočky a bankomaty: Pobočky, bankomaty
Web: www.kb.cz
Back To Top