skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu
Oddlužení Fyzické Osoby

Oddlužení fyzické osoby

Dluhy jsou nepříjemná věc, na tom se jistě shodneme všichni! Ale co když přerůstají doslova přes hlavu a blíží se zaklepání exekutora na naše domovní veřeje? V takovém případě pomůže jen jedna věc, a sice takzvané oddlužení fyzické osoby. V čem spočívá? Co musíte splnit, abyste u nás mohli požádat o pomocnou ruku?

V první řadě to je nutnost mít alespoň dva různé věřitele. Více půjček u jedné banky se nepočítá, musí jít o půjčky u dvou různých bank, fyzických osob nebo kohokoliv jiného. Samozřejmostí je též neschopnost své dluhy splácet (a mít dluhy dlouho po splatnosti, minimum je tu stanoveno na jeden měsíc od tohoto dne). Přesně budete vědět, kolik ve finále za naše služby zaplatíte, jistotou je vrácení peněz v případě, že nepůjde vše, jak má.

Insolvenční návrh může být hotov doslova obratem, už za neuvěřitelných 48 hodin od doby, kdy požádáte o samotné oddlužení. A v neposlední řadě – co je důležité – písemná smlouva, která bude přehledná a jasná. Takže co více si přát? Postaráme se o Vás doslova a do písmene na jedničku! Další možností, s čím Vám můžeme například pomoci, je rychlá půjčka.

Oddlužení podnikatelů pro nás samozřejmě také není žádným problémem! Tato forma oddlužení je podobná, jako v případě fyzických osob, nemusíte se tedy ničeho obávat. Pokud jste nadělali dluhy skrze neúspěšné podnikání, není přeci v životě všem dnům konec, to ani náhodou! Oddlužení je naopak rozumný krok, to jediné, co můžete ještě udělat. Tedy pokud nechcete vyčkávat na exekuci, pokud nemáte nárok splácet své dluhy. Nebojte se, půjde to opravdu rychle. Postačí jen 48 hodin a insolvenční návrh bude zpracován, písemná smlouva připravena a čeká se jen na Váš podpis…

Back To Top