skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

GE Money Bank, a.s.

Hledáte banku, která má svou tradici a snaží se zároveň co nejvíce vyhovovat potřebám klientů? Volte GE Money Bank.

O GE Money Bank

Kořeny banky GE Money Bank sahají do roku 1892, ve kterém byla založená společnost GE (General Electric).

GE se nespecializuje jen na poskytování finančních služeb. Jde o diverzifikovaný koncern, který zároveň vyrábí letecké motory, zabývá se lékařskou technikou, infrastrukturním řešením, přepravou, stavebnictvím atd. GE je jednou z nejsilnějších a nejvýznamnějších společností na světě.

GE Money je významnou součástí finanční divize GE. Najdete ji ve více než 50 zemích světa a má miliony klientů, především mezi jednotlivci, malými i většími podniky.

U nás působí tři společnosti z oblasti GE Money. Jsou jimi GE Money Bank, GE Money Multiservis a GE Money Auto.

GE Money Bank

GE Money Bank představuje velmi významný český peněžní ústav. Jde o univerzální banku, která nabízí velké množství produktů. Najdete v něm všechny klasické produkty z oblasti běžných účtů, spoření i úvěrů. Produkty a služby směřuje na občany a na malé a střední podniky. Služeb a produktů můžete využít prostřednictvím mnoho poboček a vybrat si můžete z mnohých bankomatů.

GE Money Bank jako první nabídla v ČR konsolidaci půjček, refinancování hypoték, komunikaci s klienty pomocí zabezpečeného internetového chatu, plnohodnotný elektronický výpis z účtu, odměňování klientů penězi za používání platební karet atd.

Celkově je GE Money Bank průkopníkem nových technologií. Snaží se neustále inovovat své služby a maximálně se přizpůsobovat požadavkům klientů.

Mimo jiné je GE Money Bank od roku 2008 oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Od 1. ledna 2007 převzala GE Money Bank, a.s. vybrané bankovní standardy, mezi které patří Kodex chování mezi bankami a zákazníky a Kodex o poskytování předsmluvních informací souvisejících s úvěry na bydlení.

Kód banky: 0600
SWIFT: AGBACZPP.
Adresa: Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4 – Michle
Telefon: +420 224 441 111
Telefon: +420 844 844 844
Fax: +420 224 442 901
Pobočky a bankomaty: Pobočky, bankomaty
Web: www.moneta.cz

 


 

Back To Top