skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

GoPay

Hledáte platební systém, který bude vyhovovat vašim požadavkům a budete s ním moci pohodlně a hlavně bezpečně provádět platby přes  internet? Je tu pro vás GoPay.

Co je to GoPay

GoPay představuje moderní platební systém, který vám umožní rychlé a bezpečné platby na internetu. Vše bude probíhat v pohodlí vašeho domova. Platební systém je vhodný i pro obchodníky, kteří budou mít jistotu okamžité platby.

Výhodami GoPay je bezpečnost a diskrétnost mikroplatby, okamžité převody peněž, více platebním možností, a to vše v přátelském prostředí.

GoPay peněženka

Oblíbeným produktem GoPay je GoPay peněženka umožňující každodenní rychlé platby. Jejím prostřednictvím můžete platit za služby a zboží, ale také přijímat a posílat peníze.

GoPay peněženku získáte registrací, která je velmi jednoduchá. K jejímu založení nebudete potřebovat ani bankovní účet.

GoPay peněženka má i další výhody. Mezi hlavní výhody patří to, že je zcela zdarma, nepodléhá kontrole a ověření atd. Hodí se především pro platbu menších finančních částek. Máte zde možnost platit na libovolný bankovní účet a hodí se i pro velmi mladé uživatele jako internetová kasička. K založení GoPay peněženky potřebujete jen vlastní e-mail.

GoPay obchodní účet

Výhodou GoPay obchodního účtu je úspora nákladů v rámci jednotné správy financí. S tímto účtem můžete libovolně vyúčtovávat provedení platby přijatých na tomto účtu. Je zde integrace dvanácti platebních metod.

Systém má jednotnou poplatkovou politiku a nesetkáte se s žádnými paušálními či startovacími poplatky. Je to výhodné nejen finančně, ale i časově. Navíc GoPay má svůj věrnostní a slevový program.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top