skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

PaySec

Internetové peněženky

Nakupování přes internet je dnes běžnou záležitostí. Stále ubývá lidí, kteří by mohli říci, že si ještě nikdy nic nekoupili přes internet. A jak zaplatit za služby či zboží koupené přes internet? Možností je hodně. Nejrychlejším a nejlepším řešením je však platba pomocí internetové peněženky. Pokud máte o ní zájem, můžete si ji vybrat z velké nabídky. Oblíbená je internetová peněženka PaySec.

O PaySec

PaySec představuje internetovou peněženku, která vám zaručuje rychlé a bezpečné platby za zboží. Tento platební systém je garantovaný Československou obchodní bankou.

Zřízení konta je bezplatné a provedete ho na oficiálních stránkách PaySec. Na zřízené konto si můžete převést peníze z libovolného účtu. Poté už můžete pomocí internetové peněženky nakupovat v různých e-shopech.

Mezi hlavní výhody plateb PaySec patří fakt, že neplatíte žádné poplatky, zaplacení proběhne okamžitě, díky čemuž může být vaše objednávka v elektronickém obchodu hned zpracována. Oceníte i zabezpečení. Výměna údajů je totiž zašifrovaná. Velkou výhodou je i fakt, že máte možnost platit přes PaySec kdykoliv se vám zachce. Je přístupný nonstop.

PaySec pro obchodníky

PaySec je velmi oblíbený i mezi obchodníky. PaySec vám neklade žádné omezení příslušnosti k jedné bance. Obchodníci mají také možnost odměňovat své klienty poskytnutím PaySec bonusu. PaySec obchodníkům přináší i další výhody. I vy oceníte, že budete mít peněžní prostředky k dispozici hned po platbě vašich klientů.

Potěší vás i cena, která je výrazně nižší než Premium SMS. PaySec je také výhodnější než používání platebních karet a navíc získáte tříměsíční poplatkové prázdniny.

Díky platebnímu systému PaySec můžete svým klientům zaručit ochranu dat. Klienti totiž nemusí vkládat na internet čísla karet a další citlivé údaje. Placení probíhá přes 3D Secure platební bránu, která je zabezpečená autorizačními SMS.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top