skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Česká spořitelna, stejně jako mnohé jiné banky, umožňuje správu bankovní účtu přes internetové bankovnictví. V tomto případě můžeme mluvit o službě Servis 24, která zajistí pohodlnou obsluhu a kontrolu vašich finančních prostředků a která je dostupná 24 hodin denně. Díky Servis 24 už nemusíte osobně chodit do banky, abyste zadali příkaz k úhradě, nebo do bankomatu, kde se přesvědčíte o svém zůstatku. Internetové bankovnictví tak v úspoře času představuje opravdu malou revoluci.

Jak obsluhovat svůj účet – snadný vstup na účet

Internetové bankovní České spořitelny vám výrazně usnadní vstup na účet. Díky službě Servis 24 totiž získáte přístup ke svému účtu odkudkoliv. Pro vstup na účet vám stačí mít pouze internetové připojení. Vstup na účet najdete na webové stránce www.servis24.cz.

Internetové bankovnictví Servis 24 má jednoduché a intuitivní ovládání. Vše je přehledné a vy s ním snadno zjistíte vše, co potřebujete vědět. Používání bankovnictví je rychlé, jelikož tím, že nemusíte chodit do banky, ušetříte spoustu svého času i peněz (za benzín, parkování automobilu). Bankovnictví je v neposlední řadě také bezpečné – u České spořitelny máte 100% jistotu ochrany svých finančních prostředků.

[divider style=“single“ border=“small“] [one_half]


[/one_half][one_half_last][/one_half_last] [divider style=“single“ border=“small“]

Co nabízí internetové bankovnictví

Servis 24 má rozhodně co nabídnout. Jeho prostřednictvím získáte nejen přístup na všechny své účty, ale můžete také provádět platby nebo si prohlížet výpisy až za 2 roky historie. Přes Servis 24 si můžete sjednat půjčku nebo úvěr, pojištění, dobít kredit na mobilní telefon nebo měnit limity na účtech a kartách.

Servis 24 – peníze kdekoliv a kdykoliv

Pokud máte bankovní účet v České spořitelně a chcete spravovat své peníze online, určitě si vstup do systému Servis 24 zařiďte. Jestliže si účet teprve zakládáte, nebo plánujete využít jiných služeb České spořitelny, na tuto funkci se určitě zeptejte. Doba, kdy jste museli kvůli všemu chodit do své banky, je tak už dávno pryč. Dnes je v kurzu internetové bankovnictví.

[divider style=“single“ border=“small“]

Vstup na účet zde: www.servis24.cz

Back To Top