skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Česká spořitelna patří mezi stálice na našem trhu. Je členem finanční skupiny Erste Group, která se řadí mezi největší poskytovatele finančních služeb v Evropě. Tato skupina má silnou tržní pozici, nabízí celou řadu finančních služeb, a pokud se jich rozhodnete využít, máte zde jistotu stability, bezpečí nebo také vstřícného a profesionálního přístupu. Česká spořitelna má své pobočky i v menších městech, což je výhodné zejména tehdy, když rádi vyřizujete své záležitosti osobně na pobočce.

Osobní i firemní finance

Česká spořitelna se zabývá celou škálou finančních služeb, které zaměřuje na občany i podnikatele. Pokud si chcete založit běžný nebo podnikatelský účet, můžete se na ni obrátit. Stejně tak když chcete spořit, financovat své bydlení nebo jiné oblasti svého života, pojistit se nebo si finančně zajistit svou penzi. Je specialistou na osobní i firemní finance a vy se tak nemusíte bát svěřit jí své vlastní prostředky, nebo naopak využít některého z výhodných úvěrových produktů.

Banka roku 2013

Česká spořitelna se stala Bankou roku 2013 a Nejdůvěryhodnější bankou roku 2013, čímž výrazně posílila svou pozici a dala lidem najevo, že nabízí spolehlivé a profesionální služby. Během působení na trhu získala i další zajímavá ocenění, udělená různými institucemi nebo magazíny. Představuje transparentní společnost, která informuje své klienty o aktuálním dětí a zároveň maximálně vychází vstříc jejich konkrétním požadavkům a možnostem.

Služby České spořitelny

Česká spořitelna se soustředí na celou škálu bankovních služeb. Jedná se zejména o:

– vedení osobních, spořících a podnikatelských účtů
– vedení debetních a kreditních karet
– poskytování půjček a úvěrů
– zajišťování úvěrů na bydlení včetně stavebního spoření
– nabízení penzijního zabezpečení, vkladních knížek a termínovaných vkladů
– investování do fondů a dluhopisů
– speciální služby pro děti a studenty
– věrnostní programy
– nabídku speciálních služeb pro města a obce

Back To Top