skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu
[one_third]
Plus Půjčka

» Jistá půjčka do 4 500 Kč
» Bez nahlížení do registru
» Peníze už do 10 minut
» Online vyřízení
[divider style=“single“ border=“small“ color=“#ffffff“] Získat ihned

[/one_third][one_third]
CreditON

» Rychlá půjčka až 20 000 Kč
» Bez nahlížení do registru
» Vyřízení už do 30 minut
» Online vyřízení
[divider style=“single“ border=“small“ color=“#ffffff“] Získat ihned

[/one_third][one_third_last]
Kredito24

» Blesková půjčka do 15 000 Kč
» Bez nahlížení do registru
» Peníze už do 15 minut
» Online vyřízení
[divider style=“single“ border=“small“ color=“#ffffff“] Získat ihned

[/one_third_last] [divider style=“double“ border=“small“] Potřebujete si půjčit a rádi byste své peníze získali rychle na účet? Vyberte si z nabídky výhodných a flexibilních půjček, které se poskytují na běžný bankovní účet už do jedné hodiny od podání žádosti. Žádost o takovou půjčku se odesílá online, abyste ušetřili co nejvíce svého času. U vybraných půjček je možné žádat také přes SMS nebo osobně – zde se pak hotovost vyplácí na ruku.

Žádost o rychlou půjčku

Žádost o tuto rychlou půjčku je opravdu velmi jednoduchá. Stačí vám k ní pouze občanský průkaz, obzvlášť když žádáte o nižší částku – třeba do 10 000 Kč. U částky do 5 000 Kč není ani nutný podpis smlouvy, takže převod peněz na účet nic nemůže zdržet. Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny vyžaduje při žádosti vaše jméno, příjmení a také bydliště nebo kontakt. Kromě částky si promyslete i dobu splatnosti půjčky, ve které zvládnete peníze vrátit zpět svému věřiteli. Pokud budete se službami finanční společnosti spokojeni, můžete o rychlou půjčku žádat opakovaně.

[divider style=“single“ border=“small“] [one_half]


[/one_half][one_half_last][/one_half_last] [divider style=“single“ border=“small“]

Jak získat peníze ihned na účet

Abyste získali peníze ihned na účet do hodiny, musí být rychlá půjčka poskytnuta ze stejné banky nebo expresním bankovním převodem. Standardní bankovní převod totiž zabere až dva pracovní dny a často se stává, že zájemce o úvěr či půjčku nemá tolik času. Okamžité převody je možné provádět i nonstop bez ohledu na to, zda je všední den nebo víkend. U nových zájemců jsou rychle poskytovány půjčky do 5 000 Kč. Jestliže chcete požádat o více peněz, musíte podepsat smlouvu. Tento akt je dobré uskutečnit až po první půjčce.

Pro koho je určena rychlá půjčka do hodiny

Rychlé půjčky ihned na účet s výplatou do hodiny může využít každý, kdo akutně potřebuje finanční prostředky. Ať už pracujete, studujete, podnikání, užíváte si mateřství nebo důchodu, můžete využít této jedinečné příležitosti a o půjčku požádat. Půjčka se flexibilně přizpůsobí vašim nárokům, požadavkům a možnostem. Poskytuje ji mnoho finančních společností, které bez váhání můžete požádat o finanční pomoc.

[divider style=“double“ border=“small“]
Back To Top