skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Připravili jsme pro vás srovnání půjček před výplatou bez 1 Kč. Tyto půjčky zaujmou každého, komu scházejí peníze do výplaty a zároveň příliš nedůvěřuje soukromým finančním společnostem. Stalo se vám, že jste se napálili s podvodnou půjčkou? Máte strach, abyste při výběru půjčky nesáhli vedle? S námi doporučovanými nebankovními společnostmi se určitě nespletete. Přesvědčte se sami, jak výhodné půjčky vám nabízejí.

Půjčka před výplatou výhodná pro každého

Málo lidí v České republice dosáhne na průměrnou mzdu. Každý měsíc platí nájem či hypotéku, nezbytné potraviny, plyn, elektriku a další pravidelné výdaje. Není tedy divu, že jejich rozpočet nepočítá s nečekanými platbami. Nebo pokud se zaměstnavatel se svou výplatou zpozdí, rovněž je zaděláno na velký problém. Naštěstí dnes fungují výhodné půjčky do výplaty, se kterými nemusíte nic složitě řešit.

Kolik peněz si půjčit

Bez poplatku si můžete půjčit libovolnou částku, kterou právě teď potřebujete. Jako úvěr do výplaty pravděpodobně využijete mikropůjčku. Noví žadatelé zde mají obvykle nárok na částku do 5 000 Kč. Pokud žádáte již opakovaně, bude záležet na vaší individuální bonitě u vybrané finanční společnosti. Poplatek 1 Kč se obvykle využívá k ověření bankovního účtu. Není ale nutný a některé společnosti ho proto nevyžadují. Navíc pokud si necháte poslat peníze v hotovosti nebo předat na ruku, je i opravdu zbytečný.

Poplatky u půjčky

1 Kč není jediný poplatek, od kterého může finanční společnost upustit. Půjčka před výplatou má obvykle stanovenou splatnost na několik dní. Jak se ale zachovat, když dostanete výplatu dříve? U mnoha společností je můžete zcela zdarma předčasně splatit. Termín splatnosti si tak klidně můžete nastavit i volnější a v závěru na úrocích ušetřit. Mnohdy odpadají i poplatky za vedení půjčky či úvěru. Flexibilní podmínky, které finanční společnosti často nabízejí, se nakonec ukáží i výhodnější než podmínky mnoha bank v ČR.

Back To Top