skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Půjčky online a půjčky bez registru ihned

Trh s půjčkami, zejména ten s nebankovními, skýtá mnoho příležitostí pro žadatele o půjčky i pro samotné společnosti, které je poskytují. Mohou za to do velké míry banky, které svou neochotou půjčovat vlastně nebankovní trh s půjčkami vytvářejí. Není však pravdou, že nebankovní půjčky pouze sbírají klienty, kteří u banky nepochodili. Některé služby, u nebankovních společností běžné, jsou u bank utopií.

Půjčky online jsou jedním ze směrů, kde banky výrazně pokulhávají. Často nabízejí možnost o půjčky přes internet zažádat, ale stejně nakonec budete muset zajít na pobočku, podepsat smlouvu a čekat na převod financí na váš účet, který navíc zpravidla musí být u té samé banky. Opravdové půjčky online po vás nic takového nevyžadují – naopak, vše vyřešíte po internetu, případně s pomocí jednoho telefonátu, kterým si vaše společnost ověří vaši totožnost, a peníze jsou ihned odeslány na váš účet, nebo jsou dány do rukou kurýra, který přijede až k vám domů a peníze vám předá v hotovosti.

Banky si také způsobují nemalé problémy přílišným lpěním na registrech dlužníků – do nich se totiž dostávají i lidé, kteří jinak patří mezi spolehlivé a bonitní klienty. Vyhrabat se z registru dlužníků trvá roky a zpravidla není možné to uspíšit. Naproti tomu se nebankovní společnosti nebojí poskytovat půjčky bez registru ihned – právě fakt, že tyto společnosti vše zdlouhavě nezkoumají a neprověřují, dovoluje mluvit o rychlých půjčkách, u kterých dělí žádost a reálné vyplacení doba v řádu hodin, nikoliv dnů a týdnů jako v případě produktů bankovních.

Variant těchto půjček existuje celá řada – jen na žadateli je, aby si vybral tu pravou. Doporučujeme však využití služeb prověřených nebankovních společností, u kterých máte jistotu férové jednání a jasných podmínek. Nezapomínejte také, že půjčka je závazek – přistupujte k ní tedy zodpovědně, jako to dělají sami poskytovatelé.

Back To Top