skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Bankovní půjčky jsou oblíbené především mezi žadateli, kteří mají rádi jistotu. Jedná se o bezpečné a flexibilní půjčky, které se přizpůsobí vašim individuálním možnostem. Ne každý má důvěru ve finanční společnosti nebo v jiné soukromé subjekty, a proto raději s žádostí o peníze zůstane u své banky. I bankovní půjčku si dnes můžete téměř celou vyřídit z domova. Do banky pak zajdete pouze kvůli podpisu úvěrové smlouvy.

Rychlost vyřízení bankovní půjčky

Jestliže sháníte bankovní půjčku s rychlým vyřízením, sjednejte si například expresní půjčku od GE Money Bank, která se dá téměř celá pohodlně zařídit z domova. U půjčky vždy hledejte informace o tom, za jak dlouho může být vyřízena. Počítejte se schválením žádosti nejdříve druhý den. Stejně tak alespoň jeden den zabere výplata finančních prostředků a chvíli trvá, než vy si uděláte čas a zajdete podepsat smlouvu do své banky. Můžete ale rovnou žádat osobně, ne pouze přes internet.

Typy bankovních půjček

V nabídce bank můžete vybírat z celé škály zajímavých a rychlých půjček a úvěrů. Jedná se například o spotřebitelské úvěry, které se poskytují třeba na vybavení domácnosti nebo na koupi vozu. Oblíbené jsou rovněž kontokorenty, kreditní karty nebo i jiné typy půjček – třeba půjčky bez doložení příjmu nebo neúčelové půjčky, které můžete využít na financování jakýchkoliv svých potřeb. Jak vysoká půjčka vám bude poskytnuta, záleží především na individuální bonitě. Často se prověřují i záznamy v registrech dlužníků.

Nejvýhodnější půjčky

Nejvýhodnější půjčky jsou takové, které se poskytují bez poplatku. Výhodnou půjčku si můžete zajistit u GE Money Bank, Air Bank nebo třeba u mBank či Fio banky. Tyto banky vám nabídnou půjčky bez poplatků za sjednání i schválení. U Air Bank navíc dostanete odměnu za včasné splácení, a to v podobě snížení úrokové sazby. Mnohé z těchto bank nabízejí nejen výhodné půjčky, ale také hypoteční úvěry.

[divider style=“double“ border=“small“]
Back To Top