skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Máte svou oblíbenou banku, chcete měnit tu stávající, nebo teprve hledáte takovou, která by splnila vaše očekávání? Očekávání mnohých klientů splňuje UniCredit Bank.

O UniCredit Bank

UniCredit Bank je velmi významnou bankou, která působí nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy. Má silnou pozici a mezi českými obyvateli je oblíbená. U nás funguje od roku 2007. Vznikla spojením HVB Bank a Živnostenské banky.

UniCredit Bank se snaží vyvíjet velmi kvalitní produkty, které vyjdou vstříc každému klientovi. Banka garantuje maximální standard svých služeb.

UniCredit Bank se rovněž soustředí na individuální přístup ke každému klientovi. Zaměstnává kvalifikované personální bankéře, kteří dokáží najít pro každého klienta efektivní řešení.

Banka je velmi silná především v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance.

Produkty a klientala UniCredit Bank

UniCredit Bank se prezentuje jako banka pro velmi náročnou klientelu, která ví, co chce a jde si za svým. Nabízí mnohé produkty a služby pro:

  • občany: Z konkrétních produktů si jmenujme Expresní konto, Konto Mozaika, Konto Komplet, Hypoteční úvěr, PRESTO půjčka, Unikátní spoření, nové strukturované dluhopisy, online banking, debetní karty, kreditní karty.
  • podnikatele a menší firmy: Pro tuto skupinu má UniCredit Bank Business konto, Konto Domov, business úvěry, přímé bankovnictví, termínované vklady atd.
  • svobodná povolání: Jde např. o Konto Profese, účet pro lékaře a lékárníky, business úvěry, dlouhodobé programy investování, účet úschov u notáře, účet správy majetkové podstaty…
  • firmy a veřejný sektor: I pro tuto klientelu má UniCredit Bank účty, vklady a cenné papíry, úvěry, treasury, obchodní a exportní financování, fondy EU atd.
Název UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Kód banky: 2700
SWIFT: BACXCZPP
Adresa: Na Příkopě 20, 111 21 Praha 1
Telefon: +420 955 911 111
Telefon: +420 800 144 441
E-mail: info@unicreditgroup.cz
Pobočky a bankomaty: Pobočky, bankomaty:
Web: http://www.unicreditbank.cz
Back To Top