skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Jestliže, se občas stane, že Vám schází peníze před výplatou, díky nečekaným výdajům a musíte si popůjčovat u rodiny a přátel, tak už nemusíte. Společnost ViaSMS Vám zajistí, rychlost a vstřícnost k Vaši situaci. Je to půjčka bezúčelová, bez registru, a bez zástavy nemovitostí. Zkusit to u této společnosti můžete i v případě, že Vám jiná instituce, úvěr neposkytla.

POZOR – Blesková půjčka bez nahlížení do registru!

Blesková půjčka pro každého do 4 500 Kč už do 10 minut! Vyřízení online…

Ptáte se jak si tuto půjčku zřídit? Velmi jednoduše. Nejdříve musíte vyplnit online formulář, zaregistrujete se a zaplatíte registrační poplatek 1,- Kč, který platíte pouze jednou. Tento poplatek převedete ze svého bankovního účtu, ať společnost vidí, že je to na Vaše jméno. Poplatek 1,- Kč je pro Vás nezbytný pro zřízení Vaší půjčky. Při první půjčce si můžete půjčit až 2.000,- Kč. V případě, že budete žádat podruhé, tak stačí poslat SMS a můžete zažádat až do 10.000,- Kč. Po odeslání poplatku Vám příjde SMS, kde budete mít kód, který vyplníte do požadovaného políčka.

Žádost jde zřídit dvěma způsoby. První způsob je, že vyplníte potřebné informace (částku, a lhůtu splatnosti) k vyřízení žádosti na jejich online stránkách, a po zadání všech údají klikněte na – půjčit ihned. Druhým způsobem je, že pošlete SMS s žádostí na telefonní číslo 9001106, která stojí 6 Kč včetně DPH. Tvar této půjčky je VIA (částka, kterou chcete půjčit), (na kolik dní si chcete půjčit),(Vaše heslo). Ať máte přesnou představu, jak má tvar vypadat tak Vám uvedu příklad – VIA 2000 21 karel53. Po odeslání Vás budou do dvou hodin kontaktovat, jestli Vám půjčku schválili či ne. V případě, že Vám půjčku schválí, budou peníze převedeny na Váš bankovní účet do dvou hodin, což je velkou výhodou.

Co se týče splacení půjčky je potřeba ji zaplatit do stanoveného termínu. Splátku pošlete na bankovní účet Vian SMS, který si můžete zjistit na jejich stránkách v sekci prohlášení. Půjčku můžete prodloužit až o 30 dní, a opět musíte zaplatit prodlužovací poplatek, a po obdržení na jejich účtu, Vám zašlou potvrzení o prodloužení půjčky. Prodlužit půjčku můžete opakovaně.

Při půjčce nad 4.999,- Kč, nebo více půjčených částek za jeden rok přesahující částku 4.999,- musíte podepsat rámcovou smlouvu o půjčce.

Back To Top