skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Rychle sjednaná půjčka vám ulehčí od mnoha problémů a starostí. Můžete ji využít na financování čehokoliv. Navíc v dnešní době ji snadno získáte, i když nemáte dostatečné příjmy. Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu poskytují především nebankovní finanční společnosti. Můžete je však získat i u soukromých osob. Na co je dobré se u těchto půjček zaměřit, na co si dát pozor a jak zjistit, že půjčka je opravdu tak výhodná?


Kdo může o půjčku žádat

O takovou půjčku může žádat opravdu každý, jelikož finanční společnost nepotřebuje potvrzení o výši příjmů vystavené vaším zaměstnavatelem ani daňové přiznání. Mnoho lidí dnes pracuje jen na částečný úvazek, a tak má nižší měsíční příjmy. Někteří jsou dočasně nezaměstnaní a se sociálním příspěvkem si nevystačí. Žadatel o půjčku bez potvrzení příjmu by měl být starší 18 let. Některé finanční společnosti udávají i maximální věkovou hranici, obvykle v rozmezí 60 až 75 let.

creditON.cz půjčka zdarma!půjčka

Rychlá žádost o nebankovní půjčku

Velkou výhodou nebankovních půjček je, že o ně můžete žádat online ze svého počítače nebo z mobilního telefonu, který je připojen k internetu. Před první žádostí je nutná registrace, která vám ale zabere jenom malý okamžik. Vyplníte v ní údaje o své osobě, vaši adresu a kontakt. Některé společnosti vyžadují také přibližnou výši vašeho měsíčního příjmu. Nemusíte ji ale nijak potvrzovat.

I schválení je důležité

Samotnou žádost tedy podáte okamžitě. Jak je to ale se schválením půjčky bez potvrzení příjmu? I to proběhne rychle, obzvlášť pokud žádáte v pracovní dny. O víkendu může být trošku problematické. I pokud se vaše půjčka schválí, peníze možná obdržíte až v pondělí nebo v úterý. Nejrychlejší je jejich převod na účet, pokud využíváte služeb stejné banky jako společnost, která vám poskytuje půjčky. Rychlé je také vyplacení peněz na ruku, které je možné v případě pobočky nebo obchodního zástupce.

Back To Top