skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Hledáte univerzální banku, která je na trhu oblíbená a nabízí vám širokou škálu rozmanitých produktů? Obraťte se i vy na Raiffeisenbank.

O Raiffeisenbank

Reiffeisenbank a.s. představuje velkou a velmi významnou banku, která působí v České republice. Nejvíce akcií (51%) má rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International. Tato spolenost vznikla roku 2010 spojením Raiffeisen International a částí Raiffeisenbank.

Produkty a služby, které poskytuje, jsou určené soukromým i podnikovým klientům. Soustředí se také na finanční trhy.

Jednotlivci mohou využívat klasických služeb a produktů, mezi které patří vedení účtu, správa financí, pojištění, půjčky, možnosti zhodnocení a další individuální služby.

Firemní klientele využijete především podnikatelských účtů, přímého bankovnictví, coroprate finance, devizových produktů či úrokových derivátů.

Raiffensenbank se snaží vytvářet takové prostředí, který lidem poskytne vhodné podmínky pro investování.

Raiffeisenbank se snaží o dynamický rozvoj a díky svým neustálým snahám získala banka četná ocenění. Už třikrát za poslední čtyři roky získala banka titul „Nejdynamičtější banka roku“. Tohoto ocenění dosáhla v nejprestižnější domácí anketě MasterCard Banka. Další ceny získala banka od prestižních časopisů Euromoney, Global Finance, The Banker atd.

V České republice se s Raiffeisenbank můžeme setkávat od roku 1993. V roce 2006 bylo započatoato spojování s eBankou. Tento proces byl dokončen roku 2008.

V České republice najdete cca sto poboček Raiffeisenbank. Dále také můžete využít klientských center atd.

Ochrannou známkou Raiffeisenbank je tzv. Gibelkreuz, což jsou dvě zkřížené koňské hlavy. S tímto znakem se můžete setkat i na různých budovách v Evropě. Jde o symbol ochrany rodiny shromážděných pod jednou střechou. I banka se snaží, aby byla pro své klienty znakem jistoty a stability.

 

Název Raiffeisenbank a.s.
Kód banky: 5500
SWIFT: RZBCCZPP
Adresa: Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Telefon: +420 417 941 444
Telefon: +420 800 900 900
E-mail: info@rb.cz
Pobočky a bankomaty: Pobočky, bankomaty:
Web: www.rb.cz
Back To Top