skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Jste bez práce a potřebovali byste si půjčit peníze? V bance pravděpodobně nepochodíte, protože u většiny půjček je nutné prokázat svůj měsíční příjem. Obecně banky nerady půjčují i lidem, kteří jsou zaměstnaní jen na dobu určitou a není jisté, jak by půjčku zvládali splácet třeba za rok. Využijte raději některé nebankovní půjčky pro nezaměstnané ihned, které mnohdy není velký problém získat ihned i tehdy, když jste aktuálně bez práce.

PLUS PŮJČKA – Půjčka úplně pro každého ZDE >

Půjčky pro nezaměstnané si dobře promyslete

Jestliže nemáte dostatečný příjem, určitě vám doporučujeme si půjčení peněz důkladně promyslet. Budete mít peníze, až přijde na splacení půjčky? Opravdu je potřebujete? To jsou otázky, které byste si měli položit. Půjčka vás možná bude více motivovat ke shánění dalšího zaměstnání, ale měla by vám spíše pomoci, ne vás přivést do velkých dluhů, ze kterých by již nebylo cesty ven.


Ideální jsou mikropůjčky

Finské půjčky – mikropůjčky – mikroúvěry jsou typem půjček, kterých mohou využít i nezaměstnaní. K žádosti totiž často není potřeba předkládat potvrzení o výši měsíčního příjmu ani výpis z účtu, který by dokládal, kolik vyděláte. Pokud jste navíc práci ztratili nedávno, mohli jste získat odstupné nebo pobíráte stále poměrně velké dávky. Jen je potřeba zvyknout si na nový režim a více si utáhnout opasek. V tom vám půjčky pro nezaměstnané ihned určitě dočasně pomůžou.

O kolik požádat korun

Mikropůjčky se obvykle poskytují do částky kolem 20 000 Kč. Jako nový žadatel získáte částku v maximální výši 5 000 Kč – není to však pravidlem. Jako nezaměstnané osobě vám ale vyšší částku nedoporučujeme. Půjčku je totiž potřeba splatit i s úroky zhruba do 30 dnů, s možností jejího prodloužení. U nebankovní finanční společnosti nemůžete většinou čerpat více půjček najednou, je tedy nutné vypůjčené peníze nejprve splatit. Jestliže vše zvládnete včas, můžete si i jako nezaměstnaní půjčit bez problémů opakovaně. K většině těchto půjček stačí předložit jen občanský průkaz.

Back To Top