skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Poštovní spořitelna

Pošta vám umožní více než jen poslat si zásilku či vyzvednout balík. Nabízí vám v rámci Poštovní spořitelny klasické produkty účtů, spoření a půjček.

O poštovní spořitelně

Poštovní spořitelna je součástí ČSOB. Výhodou Poštovní spořitelny je její hustá obchodní síť. Každý klient ocení maximální dostupnost.

Větší dostupnost Poštovní spořitelny je dána i tím, že jejich služeb můžete využívat i v sobotu a v neděli. S tím se u jiných bank nesetkáte.

Díky tomu, že Poštovní spořitelna využívá know-how ČSOB vám nabízí prvotřídní produkty, které oceníte.

Patří mezi první banky, které na trhu zavedly službu Cash Back. Díky ní můžete vybírat pohodlně peníze z účtu prostřednictvím pokladen v obchodech a sítí čerpacích stanic. To vše bez poplatků.

Celkově je Poštovní spořitelna velmi levnou a výhodnou bankou. Neúčtuje si dokonce poplatky na bankovním účtu za příchozí platby.

Poštovní spořitelna se snaží orientovat na všechny skupiny obyvatel. To znamená, že vyvíjí programy pro mladé, ale také starší občany.

 

Produkty poštovní spořitelny

Produkty poštovní spořitelny se stejně jako u většiny jiných bank dělí do tří skupin. Jsou jimi:

  • účty: Nejoblíbenější je Osobní účet Era. Je jednoduchý, snadno ovladatelný a můžete se k němu dostat kdykoliv a kdekoliv. Je zde zvýhodněné vedení účtu pro mladé, seniory a handicapované. Oceníte i další výhody.
  • spoření: Peníze může zhodnotit díky Era červenému kontu. Má výhodné úročení a můžete ho pohodlně ovládat přes internet. Oceníte i to, že příkazy k úhradě, zřízení i správa konta jsou zdarma.
  • půjčky: I Era půjčka má řadu výhod, které oceníte. Peníze získat rychle a můžete si půjčit na cokoliv. Neplatíte se nic za poskytnutí, správu ani předčasné splacení půjčky. Překvapí vám i příznivá úroková sazba, které je již od 8,8% ročně.
Obchodní firma Československá obchodní banka, a.s.
Kód banky: 0300
SWIFT: CEKOCZPP
Adresa: Radlická 333/150, 150 00 Praha-Radlice.
Telefon: +420 800 210 210
E-mail:
Pobočky a bankomaty: PobočkyBankomaty
Web: www.postovnisporitelna.cz
Back To Top