skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Každý, kdo má hluboko do kapsy, určitě rád využije možnost požádat o okamžitou půjčku, která se převádí ihned na bankovní účet. Jak sami určitě brzo zjistíte, půjčka na účet je mnohem výhodnější než půjčka složenkou. Peníze totiž získáte mnohem rychleji a bez komplikací. Nemusíte řešit jejich převzetí na poště ani to, kde doma svou půjčku uložíte. Kdo může této výhodné půjčky využít? Koho dokáže zaujmout?

Rychlý převod na bankovní účet

Abyste peníze získali ihned na účet, je potřeba používat stejný účet jako má finanční společnost, u které si půjčujete. Druhou možností je expresní bankovní převod. Ten ale ne všechny společnosti nabízejí. Většinou je součástí nonstop půjček, kdy se peníze vyplácejí i během víkendu. Jakmile bude vaše žádost o peníze vyřízená, počkáte pár minut na schválení půjčky. Po schválení potvrdíte, že máte o půjčku zájem a necháte si peníze převést do své banky.

Kdo si může půjčit peníze ihned na účet

Peníze ihned na účet si může půjčit každý, kdo má zřízený bankovní účet nebo i ten, kdo k němu má alespoň dispoziční právo. Zde už záleží na konkrétních požadavcích finanční společnosti. Při žádosti je potřeba také předložit občanský průkaz. Pokud žádáte online, udáte pouze jeho číslo nebo ho doložíte přiložený v kopii.

Potvrzení o výši příjmů? Výpis z registru dlužníků? Nic takového není většinou potřeba. Pokud by totiž vaše žádost o půjčku vyžadovala papírování, určitě byste nezískali peníze ihned na účet. Půjčka je poskytována každému, o kom si společnost myslí, že je schopen peníze včas splatit. Může se jednat o zaměstnance a podnikatele, studenty, maminky na mateřské i seniory. Bonita každého žadatele se posuzuje individuálně.

Neváhejte a využijte některé z výhodných půjček, kdy jsou zasílány peníze ihned na účet každému, kdo o ně požádá. Jejich čerpání není spjato s žádným účelem a vy je tedy můžete využít, na cokoliv bude potřeba.

[divider style=“double“ border=“small“] [one_third]
Plus Půjčka

» Jistá půjčka do 4 500 Kč
» Bez nahlížení do registru
» Peníze už do 10 minut
» Online vyřízení
[divider style=“single“ border=“small“ color=“#ffffff“] Získat ihned

[/one_third][one_third]
CreditON

» Rychlá půjčka až 20 000 Kč
» Bez nahlížení do registru
» Vyřízení už do 30 minut
» Online vyřízení
[divider style=“single“ border=“small“ color=“#ffffff“] Získat ihned

[/one_third][one_third_last]
Kredito24

» Blesková půjčka do 15 000 Kč
» Bez nahlížení do registru
» Peníze už do 15 minut
» Online vyřízení
[divider style=“single“ border=“small“ color=“#ffffff“] Získat ihned

[/one_third_last] [divider style=“double“ border=“small“]
Back To Top