skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

PayPal

Přemýšlíte o založení internetové peněženky? Přemýšlíte o tom, jaká možnost bude pro vás nejlepší? Zvolte PayPal. Představuje nejrozšířenější internetovou peněženku u nás i ve světě.

O Paypal

PayPal je internetovým platebním systémem, díky kterému můžete přesouvat peníze mezi účty. Účty jsou identifikovány emailovými adresami. Účty mohou být spojené s jednou nebo více kartami. Tyto karty musí mít povolené internetové platby.

Na systému PayPal si můžete nastavit primárně českou měnu. Budou-li probíhat platby v jiných částkách, dojde k přepočítání na koruny podle aktuálního kurzu.

PayPal představuje největší a nejznámější internetovou peněženkou, která platí snad ve všech zemích.

Mezi hlavní výhody internetové peněženky PayPal patří rychlost plateb, malé poplatky i při platbě do zahraničí, vedení účtu zdarma, ale také je zde zvýšená bezpečnost při platbách kartou. Nemusíte se bát žádných rizik. Nehrozí únik citlivých dat. Jedině, že byste k tomu nějak sami přispěli, např. tím, že někomu dáte přístup k PayPal.

V rámci PayPal se rozlišuje původ peněž na tzv. kreditní z platební karty a na peníze, které už na PP byly. Jde o peníze, které majitel internetové peněženky obdržel za nějakou platbu. Rozdíl mezi těmito penězi je, že za platbu kreditními penězi se platí poplatky.

Druhy účtu PayPal

PayPal má tři druhy účtu. Jsou jimi:

  • osobní: Pojí se s nejmenšími poplatky, ale na druhé straně jde o nejvíce omezený účet. Posílání a přijímání plateb v rámci PayPal je zdarma. Je zde limit max. 5 přijatých transakcí za rok.
  • premium: Představuje rozšířený osobní účet. Není zde limit na přijaté transakce kartou.
  • obchodní: Tento účet je pro prodejce. Má navíc nástroje pro obchodníky, např. platební bránu, ověření příjmu plateb atd.
0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top