skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Potřebujete vypůjčit finanční prostředky a řešíte, zda se obrátit na banku nebo využít služeb nebankovní společnosti? U banky to samozřejmě můžete zkusit. Ale i pokud vám ve vašem internetovém bankovnictví nabízí závratné částky, neznamená to, že takovou půjčku dostanete. Sami se jistě přesvědčíte o tom, že je potřeba doložit spoustu dokumentů, do banky několikrát osobně zajít a také dlouho čekat na vyřízení žádosti. Pro nedočkavé klienty, kteří chtějí peníze získat co nejrychleji, jsou zde připraveny služby nebankovních společností.

Proč získáte peníze u soukromé finanční společnosti snadněji než u banky

Soukromé finanční společnosti neprověřují tolik bonitu klienta. Nezabývají se veškerými detaily, ačkoliv mnohdy také kladou požadavky na různé dokumenty (například na doložení příjmů). V Čechách působí mnoho finančních společností, v jejichž nabídce najdete zajímavé finanční produkty. Při výběru konkrétní nebankovní půjčky si vyhledejte zkušenosti a recenze lidí, kteří si již u této společnosti vypůjčili. Zjistíte tak, zda průběh půjčky je opravdu tak hladký, jak finanční společnost tvrdí.

Tyto půjčky jsou nejčastěji poskytovány neúčelově a bez záruky, případně bez ručitele. To je opět velmi výhodný přístup, který ocení mnoho lidí. Dokládání účelu využití finančních prostředků často nepříjemně zdržuje. Stejně tak ne každý z vás má k dispozici člověka, který by se za něj chtěl zaručit nebo nemovitost, která by se dala zastavit.

Jak zjistím, kde mi půjčí

Nejprve je potřeba zaměřit se na podmínky, které finanční společnost klade na své klienty, a to ať už se jedná o bezdlužnost, měsíční příjem v určité výši, nutnost vlastnit bankovní účet nebo třeba minimální a maximální věk. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete podat žádost o půjčku. Pokud nikoliv, pokuste se najít jinou finanční společnost, která bude více odpovídat vašim možnostem.

Navštívit inzerci půjček →

Back To Top