skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Tichá noc, svatá noc, s Net Credit peněz moc

Inzerce půjček > Nebankovní půjčky ihned >
Vloženo: 12.12.2013

Půjčka do čtvrt hodiny, na účet každé rodiny.

Zbavte se strachu z nedostatku finančních prostředků v období Vánoc. Net Credit Vám nabízí rychlé řešení pro zpříjemnění tohoto kouzelného období. Vyřešte své starosti rychle a pohodlně ! Klidné a pohodové Vánoce už jen s Net Credit.

Proto i Net Credit myslí na své klienty, jako poděkování za Vaší přízeň jsme pro Vás připravili malý dárek, každý prosincový týden jeden z našich klientů vyhrává krásnou zimní nadílku v podobě Ipadu Mini.
Stačí, abyste se zaregistrovali na stránkách https://www.netcredit.cz/landing/xJQDI?utm_source=adverts&utm_medium=free&utm_campaign=1. Součástí registrace je i podání žádosti. Jakmile se registrace v pořádku dokončí, po zaslání 1 haléře na některý z našich účtů. Vaše žádost přejde do schvalovacího řízení, po jehož vyhodnocení bude informování pomocí SMS a emailu, zda Vám byla půjčka poskytnuta. Vážíme si svých věrných klientů a proto jsme pro Vás připravili speciální věrnostní program – to je speciální nabídka pro stálé zákazníky, díky které je možné získat slevu na půjčku až do výše 50 % (počítáno z výše úroku). Sleva postupně zvyšuje z 5% na 50% v závislosti na množství splacených úvěrů.


Petra Net Credit
Napsat zprávu
272272777

Celá ČR, Czech Republic
0 KČ


NAHLÁSIT PODVODNÝ INZERÁT →

Back To Top