skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

ING – Oranžová hypotéka

ING – Oranžová hypotéka

Hypotéka je rozhodnutí na několik desítek let. Správná volba může váš život usnadnit, špatná zkomplikovat. Pokud chcete jít tou příjemnější cestou a ještě zajistit své blízké, obraťte se na naše hypoteční specialisty, možná i pro vás je Oranžová hypotéka tím pravým řešením.

TOranžová hypotéka je produkt našich silných bankovních partnerů Raiffeisenbank a.s. a Hypoteční banky, a.s. (dále jen „banka“ nebo „bankovní partner“) připravený ve spolupráci s ING a nabízený našimi poradci pro finanční plánování.

Poskytování jednotlivých benefitů – zpracováno v příloze č. 3.

Pro firmy představuje zavedení takového programu, vzhledem k daňovým úlevám, úsporu mzdových nákladů. Zároveň se jedná o účinný nástroj personálního managementu, který přispívá ke zvýšení loajality, motivace a produktivity zaměstnanců i snížení fluktuace a s tím související úsporu přímých nákladů. Nashromážděné finanční prostředky také pomohou zaměstnancům udržet si slušnou životní úroveň i po odchodu do důchodu.

Výhody Oranžové hypotéky

 • rychlé vyřízení
 • nulové vstupní poplatky (hypotéku můžete získat zdarma)
 • minimum papírování (úvěr lze projednat již po dodání 3 příloh k žádosti)
 • finance můžete čerpat i bez faktur
 • možnost poskytnutí úvěru bez dokladu o příjmu (např. na základě výše obratu)
 • maximalizace daňového zvýhodnění u vybraných typů hypoték
 • volitelná délka splatnosti s maximem až 40 let
 • možnost ocenění nemovitosti zdarma (podle lokality)
 • garance úrokové sazby po dobu 30 dnů
 • neúčelovou část hypotečního úvěr můžete použít podle svých potřeb
 • služby hypotečního specialisty zdarma

Výhody pro stávající klienty

Možnost využít již uzavřené pojištění – Při sjednávání hypotéky můžete využít i některé z dříve uzavřených životních pojištění v ING a dosáhnout tak snížení splátek hypotéky.

Hypotéka kombinovaná s investičním životním pojištěním

Dalším, speciálním druhem hypotéky, kterou vám ING a její bankovní partneři nabízí je hypotéka kombinovaná s Investičním životním pojištěním. Po dobu jejího trvání platíte bance pouze úroky z úvěru. V okamžiku splatnosti je jistina úvěru jednorázově uhrazena z investičního životního pojištění. Výnos z tohoto pojištění nad rámec splátky hypotečního úvěru vám buď bude vyplacen, a nebo poslouží jako základ pro další spoření na důchod. Záleží jen na vašem rozhodnutí. Díky tomuto unikátnímu systému můžete dosáhnout zajímavého zhodnocení vložených prostředků a případně tím zkrátit celkovou dobu splatnosti úvěru.

Hodnotu portfolia každého klienta ING pravidelně monitoruje pomáhá vám tak maximalizovat efektivitu vašich investic. Nepřijdete samozřejmě ani o daňová zvýhodnění (úroky si můžete odečíst od daňového základu).

Back To Top