skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

ČSOB – Československá obchodní banka, a.s.

Na našem trhu najdeme mnoho bank. Některé jsou využívanější více, některé méně. Mezi nejoblíbenější banky u nás patří Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB).

O ČSOB

Československá obchodní banka, a.s. patří mezi univerzální banky, které poskytují v České republice celou škálu produktů.

ČSOB byla založená už roku 1964. Zaměřovala se na oblast financování zahraničního obchodu a volnoměnové operace.

ČSOB byla v červnu 1999 privatizována. Majoritním vlastníkem banky se stala belgická KBC Bank. O rok později převzala banka Investiční a poštovní banku. Do roku 2007 působila Česká obchodní banka na českém i slovenském trhu. Od roku 2008 fungují odděleně.

Československá obchodní banka sídlí v Praze a působí pod dvěma základními obchodními značkami – ČSOB a Poštovní Spořitelna.

Produkty ČSOB

ČSOB se zaměřuje na poskytování produktů a služeb fyzickým osobám, malým a středním podnikům, ale také velkým a institucionálním klientům.

Pro fyzické osoby nabízí ČSOB produkty z oblasti bydlení, spoření a investování, úvěry a půjčky, účty a platby a elektronické účetnictví. Můžete si rovněž pořídit platební karty. Kromě toho nabízí ČSOB i produkty z oblasti pojišťovnictví. Jde o životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění k platebním kartám atd.

Širokou nabídku produktů má ČSOB i pro podnikatele a firmy. Podnikatelé si mohou založit účet, zhodnotit své finanční prostředky, vzít si úvěr, využít dalších možností finančního a kapitálového trhu atd.

ČSOB se nesoustředí jen na podnikatele a menší a střední firmy, ale nabídku produktů a služeb má i pro bytová družstva, municipality, neziskové organizace, korporace a instituce.

ČSOB nabízí své produkty a služby prostřednictvím poboček ČSOB, ale také pomocí finančních center Poštovních spořitelen a obchodních míst České pošty.

 

Kód banky: 0300
SWIFT: CEKOCZPP
Adresa: Radlická 333/150, 150 00 Praha-Radlice.
Telefon: +420 800 300 300
Telefon: +420 224 111 111
Telefon: +420 224 111 211
E-mail: info@csob.cz
Pobočky a bankomaty: PobočkyBankomaty
Web: www.csob.cz
0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top