skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu

Báječná hypotéka

Báječná hypotéka

Hodláte si vzít hypotéku a rozhodli jste se z nějakého důvodu pro nebankovní hypotéku? Rádi byste měli jistotu produktu, který má spokojené klienty a který se vám skutečně vyplatí? Volte Báječnou hypotéku.

Možnosti hypoték

Dříve nabízely hypotéky pouze banky. Jejich nevýhodou je, že mají poměrně přísná kritéria a mnohým žadatelům hypotéku zamítnou. Tito lidé měli zkrátka smůlu. Dnes je tomu jinak. Můžete využit nebankovní hypotéky. I zde je samozřejmě možnost, že vám hypotéku zamítnou, ale jsou tu méně přísné podmínky, takže pravděpodobnost zamítnutí je mnohem menší. Nebankovní hypotéka bývá zpravidla i mnohem rychleji vyřízená než bankovní hypotéka.

Báječná hypotéka

Pokud jde o nebankovního poskytovatele hypotéky, je samozřejmě nutné si dávat ještě větší pozor, než když si zřizujete hypotéku u banky. Důležité je velmi pečlivě číst smlouvu. Nejlepší je vybrat si produkt, který je mezi lidmi oblíbený a klienti s ním mají zkušenosti.

Tyto podmínky splňuje Báječná hypotéka. Jde o nebankovní hypotéku, u které nepotřebujete potvrzení o příjmu a jistě oceníte i to, že její vyřízení je bez poplatků.

Žadatel o hypoteční úvěr do půl milionu korun, nebude potřebovat ani znalecký posudek. Proces schvalování Báječné hypotéky je jednoduchý a nezabere vám příliš času.

Pokud máte zájem o Báječnou půjčku, nejdříve vyplníte online formulář. Je to rychlé a pohodlné. Oceníte fakt, že kvůli tomu nemusíte nikam chodit. Na email vám přijde potvrzení o přijetí žádosti o hypotéku. Nejpozději do 24 hodin se vám ozve zástupce, který si s vámi domluví schůzku, na které se vše projedná.

Rádi byste si vzali Báječnou hypotéku, ale nemáte možnost ručit nemovitostí? Nevadí. Můžete ručit nemovitostí třetí osoby, tj. nemovitostí někoho z rodiny, přátel atd.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top