skip to Main Content
Máte nějaké otázky? info@bezpoplatku.eu  Inzerce půjček > Nebankovní půjčky > Nebankovní dostupnost
  Vloženo: 30.07.2012

  Nebankovní dostupnost

  Nebankovní půjčku, úvěr, americkou hypotéku, odkup zadlužených nemovitostí a zpětný pronájem s předkupním právem. Tolik knižní obsah portfolia finančních produktů.

  PŮJČKY A ÚVĚRY

  Jsme připraveni posoudit Vaši žádost o půjčku/úvěr vždy individuálně a v co nejkratším čase. Výše úvěru od 50.000, -Kč až do 10.000.000, -Kč. Doba splatnosti 24 měsíců až 30 let. Dostatečné ručení – byt, rod. dům, jiná nemovitost žadateli vlastní, nebo tzv. osoby třetí.

  VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

  Rodinných domů až do 80% tržní hodnoty nemovitosti s možností ponechání klienta v podnájmu. Bytů v osobním i družstevním vlastnictví do výše 90% z tržní hodnoty. Pozemků, rekreačních objektů i komerčních objektů.

  EXEKUCE

  Vyplácíme exekuce, dluhy a nevýhodné zástavy do 2 pracovních dnů. Vyplácíme nemovitosti i v den dražby. Poskytujeme dlouhodobé financování v nebankovním sektoru se splatností až 25 let s úrokem od 12% / rok. Poskytujeme dlouhodobé financování tzv. na 3. osoby v bankovním sektoru se splatností až 30 let s úrokem od 4% / rok.

  Působíme v každém kraji, jsme časově flexibilní, produkt přizpůsobíme na míru, neplatíte žádné poplatky předem, nebereme ohled na registr. V určitých regionech možnost spolupráce
  Půjčka zdarma

  TRIGRAM FRO
  Napsat zprávu

  Plzeň
  0 KČ


  NAHLÁSIT PODVODNÝ INZERÁT →

  Back To Top